Klasse: D -16

     
1  

Larvik OK 1

           36:15  
  

1          

Runa Fremstad

   17:53   17:53   OK   

   
  

2          

Lovise Fremstad

   18:22   36:15   OK   

   
     
2  

Raumar OL 1

           40:45  
  

1          

Beate Strand

   20:05   20:05   OK   

   
  

2          

Synnøve Støverud Beitnes

   20:40   40:45   OK   

   
     
3  

Lierbygda O-lag 1

           45:26  
  

1          

Sigrid Bredde Vig

   22:30   22:30   OK   

   
  

2          

Synne Strand

   22:56   45:26   OK   

   
     
4  

Raumar OL 2

           45:29  
  

1          

Karoline Sønsterudbråten

   19:58   19:58   OK   

   
  

2          

Tiril Ruud Bråten

   25:31   45:29   OK   

   
     
Fullført  

Sturla, IF 1

           18:10  
  

1          

Astrid Bredde Vig

   18:10      Fullført   

   
  

2          

Katinka Jussie Brurberg

      37:19   OK   

   
 

Klasse: H -16

     
1  

Oppsal IF 1

           33:11  
  

1          

Lars Harald Aasheim

   16:40   16:40   OK   

   
  

2          

Anders Emilson

   16:31   33:11   OK   

   
     
2  

Larvik OK 1

           35:37  
  

1          

Petter Moe

   17:45   17:45   OK   

   
  

2          

Karl Fremstad

   17:52   35:37   OK   

   
     
3  

Sturla, IF 1

           37:59  
  

1          

Lars Henrik Thon

   18:02   18:02   OK   

   
  

2          

Johan Christian Rømcke

   19:57   37:59   OK   

   
     
4  

Gimle IF 1

           40:37  
  

1          

Sigrid Ottestad Hansen

   18:53   18:53   OK   

   
  

2          

Andreas Vingerhagen

   21:44   40:37   OK   

   
     
Fullført  

Fossum IF 1

             
  

1          

Melsom Sigurd

         Fullført   

   
  

2          

Størmer Oskar

      41:39   OK   

   
     
DNS  

Nydalens SK 1

             
  

1          

Simen Eid Nielsen

         DNS   

   
  

2          

         DNS   

   
 

Klasse: D 17-

     
1  

Wing OK 1

           1:10:25  
  

1          

Ingvild Gjessing

   19:27   19:27   OK   

   
  

2          

Marte Reenaas

   15:26   34:53   OK   

   
  

3          

Ingvild Gjessing

   20:17   55:10   OK   

   
  

4          

Marte Reenaas

   15:15   1:10:25   OK   

   
     
2  

Konnerud IL 1

           1:20:13  
  

1          

Synne Baklid

   18:45   18:45   OK   

   
  

2          

Maren Mohagen Hansen

   21:21   40:06   OK   

   
  

3          

Synne Baklid

   19:29   59:35   OK   

   
  

4          

Maren Mohagen Hansen

   20:38   1:20:13   OK   

   
     
3  

Asker SK 1

           1:23:42  
  

1          

Zsuzsa Fey

   18:40   18:40   OK   

   
  

2          

Una Janson

   22:23   41:03   OK   

   
  

3          

Zsuzsa Fey

   20:53   1:01:56   OK   

   
  

4          

Una Janson

   21:46   1:23:42   OK   

   
     
4  

Nydalens SK 1

           1:36:51  
  

1          

Ida Tangen

   26:07   26:07   OK   

   
  

2          

Toril Nes

   23:27   49:34   OK   

   
  

3          

Ida Tangen

   25:38   1:15:12   OK   

   
  

4          

Toril Nes

   21:39   1:36:51   OK   

   
     
DNS  

Sandefjord OK 1

             
  

1          

Marie Asprusten

         DNS   

   
  

2          

Ina Moe

         DNS   

   
  

3          

Marie Asprusten

         DNS   

   
  

4          

Ina Moe

         DNS   

   
 

Klasse: H 17-

     
1  

Wing OK 1

           55:45  
  

1          

Lars Hol Moholdt

   13:21   13:21   OK   

   
  

2          

Øyvind Watterdal

   14:51   28:12   OK   

   
  

3          

Lars Hol Moholdt

   13:20   41:32   OK   

   
  

4          

Øyvind Watterdal

   14:13   55:45   OK   

   
     
2  

Asker SK 1

           59:14  
  

1          

Anders Hauge

   15:20   15:20   OK   

   
  

2          

Ove Sætra

   14:08   29:28   OK   

   
  

3          

Anders Hauge

   15:12   44:40   OK   

   
  

4          

Ove Sætra

   14:34   59:14   OK   

   
     
3  

Lillomarka OL 2

           1:01:23  
  

1          

Rasmus Korvald Skaare

   15:30   15:30   OK   

   
  

2          

Jonas Juveli

   15:54   31:24   OK   

   
  

3          

Rasmus Korvald Skaare

   14:53   46:17   OK   

   
  

4          

Jonas Juveli

   15:06   1:01:23   OK   

   
     
4  

Hadeland OL 1

           1:02:40  
  

1          

Hans Jørgen Kvåle

   13:01   13:01   OK   

   
  

2          

Kim Andre Sveen

   17:51   30:52   OK   

   
  

3          

Hans Jørgen Kvåle

   13:27   44:19   OK   

   
  

4          

Kim Andre Svven

   18:21   1:02:40   OK   

   
     
5  

Tyrving, IL 1

           1:06:33  
  

1          

Henning Spjelkavik

   16:33   16:33   OK   

   
  

2          

Torbjørn Sagberg

   16:15   32:48   OK   

   
  

3          

Henning Spjelkavik

   17:51   50:39   OK   

   
  

4          

Torbjørn Sagberg

   15:54   1:06:33   OK   

   
     
6  

Asker SK 1

           1:09:38  
  

1          

Lars Lystad

   17:26   17:26   OK   

   
  

2          

Tommy Jauhojärvi

   17:48   35:14   OK   

   
  

3          

Lars Lystad

   17:10   52:24   OK   

   
  

4          

Tommy Jauhojärvi

   17:14   1:09:38   OK   

   
     
7  

NTNUI 1

           1:27:55  
  

1          

Martin Hoset

   16:57   16:57   OK   

   
  

2          

John Kjell Hoset

   26:52   43:49   OK   

   
  

3          

Martin Hoset

   17:02   1:00:51   OK   

   
  

4          

John Kjell Hoset

   27:04   1:27:55   OK   

   
     
Fullført  

Lierbygda O-lag 1

           53:47  
  

1          

Sindre Andersen Gåsvik

   19:15      Fullført   

   
  

2          

Eirik Jansson Haverstad

      35:47   OK   

   
  

3          

Sindre Andersen Gåsvik

   18:56   54:43   OK   

   
  

4          

Eirik Jansson Haverstad

   15:36   1:10:19   OK   

   
     
DSQ  

Tønsberg og omegn, OL 2

           1:09:50  
  

1          

Erik Trøen

   17:56   17:56   OK   

   
  

2          

Anna Ulvensøen

   18:05   36:01   OK   

   
  

3          

Erik Trøen

   16:35   52:36   DSQ   

102

   
  

4          

Anna Ulvensøen

   17:14   1:09:50   OK   

   
     
DSQ  

Asker SK 2

           1:28:08  
  

1          

Tore Watterdal

   22:01   22:01   OK   

   
  

2          

Hans-Ingar Sætra

   22:25   44:26   DSQ   

91

   
  

3          

Tore Watterdal

   20:46   1:05:12   OK   

   
  

4          

Hans-Ingar Sætra

   22:56   1:28:08   OK   

   
     
DSQ  

Fossum IF 1

           1:32:21  
  

1          

Simen Eid Nilsen

   37:03   37:03   OK   

   
  

2          

Leif Størmer

      15:25   OK   

   
  

3          

Simen Eid Nilsen

   55:18   1:10:43   DSQ   

101

   
  

4          

Leif Størmer

      53:45   OK   

   
     
DNS  

Lillomarka OL 1

           36:38  
  

1          

Hannele Tonna

   17:05   17:05   OK   

   
  

2          

Hannele Tonna

   19:33   36:38   OK   

   
  

3          

         DNS   

   
  

4          

         DNS   

   
     
DNS  

Tønsberg og omegn, OL 1

             
  

1          

Eirik Watterdal

         DNS   

   
  

2          

Øyvind Watterdal

         DNS   

   
  

3          

Eirik Watterdal

         DNS   

   
  

4          

Øyvind Watterdal

         DNS   

   
     
DNS  

Raumar OL 1

             
  

1          

Sondre Ruud Bråten

         DNS   

   
  

2          

Vetle Ruud Bråten

         DNS   

   
  

3          

Sondre Ruud Bråten

         DNS   

   
  

4          

Vetle Ruud Bråten

         DNS   

   

Antall lag: 30

Lierbygda O-lag