Klasse: N-Åpen

  

  

Aslak Heimdal

  

Konnerud IL

  403580         
  

  

Mari Landro Svingheim

  

Konnerud IL

  132010         
  

  

Mina Øvensen

  

Lierbygda O-lag

  129923         
  

  

Sverre Strand

  

Lierbygda O-lag

  129921         
  

  

Åshild Vári

  

Sturla, IF

  128446         
  

  

Ingrid Tandberg Ryan

  

Asker SK

  124882         
  

  

Egil Frydenlund

  

Sturla, IF

  119703         
  

  

Jenny Baklid

  

Konnerud IL

  118462         
  

  

Iver Ringheim

  

Larvik OK

  114123         
  

  

Iselin Sørensen

  

Sturla, IF

  89072         
  

  

Ida Lunde

  

Lardal OL

  62243         
  

  

Helene Eger

  

Kongsberg OL

  86398         
  

  

Vera Gano Mønnich

  

Røyken OL

  71597         
  

  

Haakon Olsson

  

Lierbygda O-lag

  132587         
  

  

Trygve Myhr

  

Asker SK

  137022         
  

  

Ingrid Mobråthen

  

Botne Skiklubb

  145322         
  

  

Andrine Kvilhaug Skavhellen

  

Botne Skiklubb

  144791         
  

  

Hennika Larsen

  

Botne Skiklubb

  144790         
  

  

Philip Larsen

  

Botne Skiklubb

  144789         
  

  

Thea Charlotte Hansen

  

Røyken OL

  144106         
  

  

Lotte Jauhojärvi Markussen

  

Asker SK

  142714         
  

  

Kjersti Edland

  

Lardal OL

  141079         
  

  

Audun Melby Jacobsen

  

Lardal OL

  141078         
  

  

Vetle Drage

  

Kongsberg OL

  139509         
  

  

Andrea Vanebo

  

Kongsberg OL

  139442         
  

  

Åsne Haavengen

  

Kongsberg OL

  139438         
  

  

Vilja Solberg Ohrvik

  

Konnerud IL

  137390         
  

  

Marte Engen Herland

  

Botne Skiklubb

  80368         
 

Klasse: D11-12N

  

  

Marit Melby Jacobsen

  

Lardal OL

  141077      11:15:00   
  

  

Malin Edland

  

Lardal OL

  141075      11:16:00   
  

  

Mari E. Tandberg Swensen

  

Asker SK

  142718      11:44:00   
 

Klasse: D21-AL

  

291

  

Ida Svanberg

  

Røyken OL

  129755      12:00:00   
  

292

  

Ingrid Undstad

  

Larvik OK

  96485      12:00:00   
  

293

  

Hege Ask-Henriksen

  

Konnerud IL

  67716      12:00:00   
  

294

  

Lone Brochmann

  

Heming/Njård OL

  66575      12:00:00   
  

295

  

Kari Jussie Lønning

  

Sturla, IF

  60613      12:00:00   
 

Klasse: D10

  

  

Hanna Løe Myrling

  

Kongsberg OL

  116486      11:05:00   
  

  

Synne Strand

  

Lierbygda O-lag

  129922      11:06:00   
  

  

Marlin Haavengen

  

Kongsberg OL

  121712      11:07:00   
  

  

Oda Von Krogh

  

Kongsberg OL

  116488      11:08:00   
  

  

Kornelia L. Brurberg

  

Sturla, IF

  312754      11:09:00   
  

  

Josefine Løken

  

Kongsberg OL

  120876      11:10:00   
  

  

Thea Sildnes Baklid

  

Konnerud IL

  119522      11:11:00   
 

Klasse: D11-12

  

  

Elin Fossum Rye

  

Asker SK

  143180      11:00:00   
  

  

Tilla Farnes Hennum

  

Lierbygda O-lag

  146420      11:01:00   
  

  

Idunn Haavengen

  

Kongsberg OL

  110758      11:02:00   
  

  

Una Viel Jaren Samuelsen

  

Eiker O-lag

  400157      11:03:00   
  

  

Fanni Jauhojärvi Markussen

  

Asker SK

  408306      11:04:00   
  

  

Annikken Wilhelmsen

  

Kongsberg OL

  129393      11:05:00   
  

  

Fride Sørensen

  

Sturla, IF

  89059      11:06:00   
  

  

Amalie F Amundsen

  

Konnerud IL

  123913      11:07:00   
  

  

Marie Rønneberg

  

Asker SK

  142715      11:08:00   
 

Klasse: D13-14

  

41

  

Katinka Jussie L. Brurberg

  

Sturla, IF

  408271      12:00:00   
  

56

  

Trine D Kihle

  

Ringerike OL

  78987      12:00:00   
  

55

  

Ingunn Vári

  

Sturla, IF

  111576      12:00:00   
  

54

  

Marianne Løken

  

Kongsberg OL

  113247      12:00:00   
  

53

  

Ingrid Gulbrandsen

  

Asker SK

  118537      12:00:00   
  

52

  

Augusta Horn Welle-Strand

  

Heming/Njård OL

  118566      12:00:00   
  

51

  

Marit Nersten

  

Fossum IF

  118576      12:00:00   
  

50

  

Magnhild Frydenlund

  

Sturla, IF

  119701      12:00:00   
  

49

  

Siri Sørensen

  

Kongsberg OL

  121123      12:00:00   
  

48

  

Ingrid Løset

  

Ringerike OL

  124753      12:00:00   
  

47

  

Ragnhild Hjermstad

  

Fossum IF

  134163      12:00:00   
  

46

  

Anneline Larsen

  

Kongsberg OL

  134777      12:00:00   
  

45

  

Ingvild Skovly Fjeldstad

  

Ringerike OL

  134870      12:00:00   
  

44

  

Silje Arntzen

  

Lierbygda O-lag

  137309      12:00:00   
  

43

  

Åsne Skram Trømborg

  

Kongsberg OL

  139609      12:00:00   
  

42

  

Gunhild Kristine Johansen

  

Asker SK

  141115      12:00:00   
  

57

  

Hedda Marie Bondehagen

  

Ringerike OL

  142789      12:00:00   
 

Klasse: D13-16C

  

  

Kristine Wibstad

  

Konnerud IL

  88981      11:30:00   
 

Klasse: D15-16

  

171

  

Marie Nybø

  

Konnerud IL

  142814      12:05:00   
  

180

  

Kristine Grønlund

  

Ringerike OL

  62430      12:05:00   
  

179

  

Synne Ildahl Svendsen

  

Sturla, IF

  86241      12:05:00   
  

178

  

Tonje Kvamme Dahl

  

Ringerike OL

  87550      12:05:00   
  

177

  

Solveig Løken

  

Kongsberg OL

  98957      12:05:00   
  

176

  

Ingvild Bonden Kjørsvik

  

Kongsberg OL

  110743      12:05:00   
  

175

  

Christine Jellum Helgerud

  

Kongsberg OL

  110755      12:05:00   
  

174

  

Ingrid Fossum Rye

  

Asker SK

  124691      12:05:00   
  

173

  

Stine Mohagen Hansen

  

Konnerud IL

  126658      12:05:00   
  

172

  

Gina Kalsrud

  

Ringerike OL

  134808      12:05:00   
  

181

  

Aina Viena

  

Ringerike OL

  62429      12:05:00   
 

Klasse: D17-20

  

271

  

Synne Baklid

  

Konnerud IL

  145286      12:05:00   
  

272

  

Anette Baklid

  

Konnerud IL

  145285      12:05:00   
  

273

  

Maren Jansson Haverstad

  

Konnerud IL

  132634      12:05:00   
  

274

  

Therese Haare

  

Konnerud IL

  80034      12:05:00   
  

275

  

Maiken Flågan

  

Kongsberg OL

  79163      12:05:00   
 

Klasse: D17-AK

  

  

Eszter Horvati

  

OSI Orientering

  39042      11:00:00   
  

  

Line-Susanne K Skavhellen

  

Botne Skiklubb

  145320      11:05:00   
  

  

Mette Eline Heimstad

  

Ringerike OL

  68558      11:06:00   
  

  

Kristin Sørensen

  

Sturla, IF

  89067      11:07:00   
  

  

Eva Syversen

  

Røyken OL

  96705      11:08:00   
  

  

Kristin Eger

  

Kongsberg OL

  86965      11:09:00   
  

  

Veslemøy Solberg

  

Konnerud IL

  88668      11:10:00   
  

  

Milda Øhlckers

  

Tyrving, IL

  39005      11:11:00   
  

  

Isa Heggedal

  

Konnerud IL

  130757      11:12:00   
  

  

Grete Zachariassen

  

Røyken OL

  86541      11:13:00   
  

  

Audrun Utskarpen

  

OSI Orientering

  408544      11:14:00   
  

  

Unn D Kihle

  

Ringerike OL

  79005      11:15:00   
  

  

Eirin Mathiesen

  

Ringerike OL

  87531      11:16:00   
  

  

Mari Bergkastet Jonassen

  

Kolbotn & Skimt OL

  71520      11:17:00   
  

  

Una Edland

  

Lardal OL

  141076      11:18:00   
  

  

Tine Hansen

  

Modum OL

  111574      11:19:00   
  

  

Tove Heimdal

  

Konnerud IL

  105055      11:20:00   
  

  

Ann Elisabeth Gunnulfsen

  

Modum OL

  86853      11:21:00   
 

Klasse: D17-C

  

  

Camilla Dalen

  

Asker SK

  137306      11:04:00   
  

  

Gunhild Myhr

  

Asker SK

  137021      11:20:00   
  

  

Randi Mobråthen

  

Botne Skiklubb

  80360      11:22:00   
  

  

Elise Mccourt

  

Sturla, IF

  89060      11:23:00   
  

  

Emma Grete Haare

  

Konnerud IL

  106781      11:24:00   
  

  

Siv F Amundsen

  

Konnerud IL

  123914      11:25:00   
  

  

Aagot Hartmann

  

Røyken OL

  112631      11:26:00   
  

  

Monica Diana Hiller

  

Kolbotn & Skimt OL

  411298      11:27:00   
 

Klasse: D40

  

  

Marianne Hjermstad

  

Fossum IF

  134164      11:00:00   
  

  

Aud Ellen Brevik

  

Sturla, IF

  96838      11:01:00   
  

  

Hanne Rådstoga

  

Asker SK

  86540      11:02:00   
  

  

Lill-Kristin Enger

  

Modum OL

  71557      11:03:00   
  

  

Margrete Engzelius

  

Asker SK

  136524      11:05:00   
  

  

Anita Sørensen Drage

  

Kongsberg OL

  91407      11:06:00   
  

  

Hilde Storløkken

  

Kongsberg OL

  91403      11:07:00   
  

  

Ida Syversen

  

Røyken OL

  144107      11:08:00   
  

  

Kristin Tandberg

  

Asker SK

  124881      11:09:00   
  

  

Ingrid Kvistad

  

Kongsberg OL

  121710      11:10:00   
  

  

Maria Persson

  

Asker SK

  142795      11:11:00   
 

Klasse: D50

  

  

Linda Verde

  

Sturla, IF

  94393      11:00:00   
  

  

Berit Danielsen

  

Tyrving, IL

  401067      11:01:00   
  

  

Edel Sofie Nilsen

  

Asker SK

  118535      11:02:00   
  

  

Bjørg Svanberg

  

Røyken OL

  145480      11:03:00   
  

  

Ragnhild Elsrud Hultgreen

  

Ringerike OL

  98609      11:04:00   
  

  

Gabrielle Welle-Strand

  

Heming/Njård OL

  87031      11:05:00   
  

  

Elisabeth Holth Johannessen

  

Røyken OL

  91002      11:06:00   
 

Klasse: D60

  

  

Kjersti Tho

  

Stabæk IF

  87562      11:10:00   
  

  

Birgitte Bekkelund

  

Røyken OL

  144979      11:11:00   
  

  

Gry Bruland Vråle

  

Sturla, IF

  109391      11:12:00   
  

  

Siri Holmboe

  

Tyrving, IL

  118298      11:13:00   
  

  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

  87053      11:14:00   
  

  

Ildiko Horvati

  

Tyrving, IL

  87038      11:15:00   
  

  

Brynhild Fanuelsen

  

Fossum IF

  89392      11:16:00   
  

  

Nora Ursin

  

Fossum IF

  89391      11:17:00   
  

  

Lisa Sørenssen

  

Røyken OL

  145483      11:18:00   
  

  

Kari Pedersen

  

Asker SK

  66589      11:19:00   
 

Klasse: D70

  

  

Rannveig Sommerhein

  

Horten, OK

  71518      11:25:00   
  

  

Inger Sørensen

  

Buskerud o-krets

  137289      11:26:00   
 

Klasse: H10

  

  

Øyvind Hjermstad

  

Fossum IF

  120881      11:15:00   
  

  

Jørgen Baklid

  

Konnerud IL

  130756      11:16:00   
  

  

Sander Arntzen

  

Lierbygda O-lag

  137310      11:17:00   
  

  

Sindre V. Paulsen

  

Kongsberg OL

  146545      11:18:00   
  

  

Håvard Hjermstad

  

Fossum IF

  120880      11:19:00   
  

  

Erling Hjermstad

  

Fossum IF

  121652      11:20:00   
  

  

Sølve Drage

  

Kongsberg OL

  137270      11:21:00   
 

Klasse: H11-12

  

  

Anders Løset

  

Ringerike OL

  129035      11:15:00   
  

  

Toralf Grande

  

Kongsberg OL

  112784      11:16:00   
  

  

Olav Heggelund

  

Lierbygda O-lag

  109322      11:17:00   
  

  

Håkon Nelson

  

Lardal OL

  141019      11:18:00   
  

  

Sander Sørensen

  

Kongsberg OL

  121124      11:19:00   
  

  

Bjørnar Løvli

  

Asker SK

  110616      11:20:00   
  

  

Audun Heimdal

  

Konnerud IL

  405983      11:21:00   
  

  

Sturla Frydenlund

  

Sturla, IF

  119702      11:22:00   
  

  

Tarje Rusten Wang

  

Sturla, IF

  145114      11:23:00   
  

  

Truls Sildnes Baklid

  

Konnerud IL

  119523      11:24:00   
  

  

Vegard Gulbrandsen

  

Asker SK

  118538      11:25:00   
  

  

Trygve Heggedal

  

Kongsberg OL

  61151      11:25:00   
 

Klasse: H11-12N

  

  

Einar Tandberg

  

Modum OL

  144647      11:05:00   
  

  

Vegard Løvli

  

Asker SK

  125657      11:06:00   
  

  

Magnus Birkeland

  

Asker SK

  137090      11:07:00   
  

  

Filip Larsen

  

Kongsberg OL

  137271      11:08:00   
  

  

Rune Tryti

  

Tønsberg og omegn, OL

  411721      11:09:00   
 

Klasse: H13-14

  

81

  

Anders Sommerstad Juveli

  

Konnerud IL

  142305      11:55:00   
  

96

  

Eilif Tandberg Swensen

  

Asker SK

  110611      11:55:00   
  

95

  

Iver Sørensen

  

Sturla, IF

  82105      11:55:00   
  

94

  

Tommy R. Wilhelmsen

  

Kongsberg OL

  94332      11:55:00   
  

93

  

Aleksander Løe Myrling

  

Kongsberg OL

  98953      11:55:00   
  

92

  

Vegard Bendiktsen

  

Konnerud IL

  99101      11:55:00   
  

91

  

Yngvar Solberg

  

Sturla, IF

  109386      11:55:00   
  

90

  

Andreas Saunes

  

Kongsberg OL

  111696      11:55:00   
  

89

  

Olai Stensland Lillevold

  

Kolbotn & Skimt OL

  119374      11:55:00   
  

88

  

Vebjørn Røtvold

  

Kongsberg OL

  127109      11:55:00   
  

87

  

Lars Petter Johnsen

  

Sturla, IF

  128433      11:55:00   
  

86

  

Lars Grønlund

  

Ringerike OL

  134794      11:55:00   
  

85

  

Geir Strande Syrrist

  

Ringerike OL

  134798      11:55:00   
  

84

  

Sander Ovesen

  

Lierbygda O-lag

  135152      11:55:00   
  

83

  

Håvard Myhre

  

Kongsberg OL

  139440      11:55:00   
  

82

  

Arvid Nelson

  

Lardal OL

  141022      11:55:00   
  

97

  

Sigur Heggedal

  

Kongsberg OL

  91433      11:55:00   
 

Klasse: H13-16C

  

  

Morten Andreas Elvekrok

  

Sturla, IF

  99112      11:35:00   
  

  

Martin Bjerkeengen

  

Sturla, IF

  89065      11:36:00   
  

  

Simen Andre Moe Horne

  

Sturla, IF

  89066      11:37:00   
 

Klasse: H13-16N

  

  

Dzmitry Karpenka

  

Asker SK

  142667      11:20:00   
 

Klasse: H15-16

  

241

  

Sigurd Flågan

  

Kongsberg OL

  483365      12:10:00   
  

253

  

Magnus Olsson

  

Lierbygda O-lag

  86405      12:10:00   
  

252

  

Lars Henrik Verde Thon

  

Sturla, IF

  89055      12:10:00   
  

251

  

Mardon Elias Foss

  

Kongsberg OL

  113248      12:10:00   
  

250

  

Erlend Engzelius Gylver

  

Asker SK

  114063      12:10:00   
  

249

  

Sindre Engzelius Gylver

  

Asker SK

  124181      12:10:00   
  

248

  

Johan Cristian Rømcke

  

Sturla, IF

  128431      12:10:00   
  

247

  

Bård Engzelius Gylver

  

Asker SK

  132447      12:10:00   
  

246

  

Erik Trøen

  

Lierbygda O-lag

  134240      12:10:00   
  

245

  

Jakob Skovly Fjeldstad

  

Ringerike OL

  134869      12:10:00   
  

244

  

Mathias Drage

  

Kongsberg OL

  139527      12:10:00   
  

243

  

Marcus Braathen

  

Lierbygda O-lag

  145464      12:10:00   
  

242

  

Henrik Mårtensson

  

Modum OL

  147714      12:10:00   
  

254

  

Øyvind Strande

  

Ringerike OL

  61057      12:10:00   
 

Klasse: H17-20

  

281

  

Fredrik Danielsen

  

Tyrving, IL

  410572      12:10:00   
  

282

  

Terje Faugstad Bjertnes

  

Konnerud IL

  134845      12:10:00   
  

283

  

Andreas Bendiktsen

  

Konnerud IL

  99102      12:10:00   
  

284

  

Eivind Myklebust Lindseth

  

Konnerud IL

  98666      12:10:00   
  

285

  

Vemund Rønneberg

  

Røyken OL

  95272      12:10:00   
 

Klasse: H17-AK

  

  

Frode Balchen

  

Oddersja SSK

  132901      11:33:00   
  

  

Larsen Frode

  

Botne Skiklubb

  144792      11:34:00   
  

  

Ola Elsrud Hultgreen

  

Ringerike OL

  68555      11:35:00   
  

  

Sven Ohrvik

  

Konnerud IL

  89662      11:36:00   
  

  

Hans Rusten

  

Sturla, IF

  92530      11:37:00   
  

  

Svingheim Njål

  

Konnerud IL

  89529      11:38:00   
  

  

Eirik Skavhellen

  

Botne Skiklubb

  145321      11:39:00   
  

  

Terje Pahr Haare

  

Konnerud IL

  118385      11:40:00   
  

  

Petter Fure

  

Oppsal IF

  77361      11:41:00   
  

  

Yngve Mobråthen

  

Botne Skiklubb

  144793      11:42:00   
  

  

Anders Nybø

  

Konnerud IL

  111551      11:43:00   
  

  

Ole Petter Ruud

  

Horten, OK

  80986      11:44:00   
  

  

Rune Sørensen

  

Sturla, IF

  89068      11:45:00   
  

  

Terje Amundsen

  

Konnerud IL

  89528      11:46:00   
 

Klasse: H17-C

  

  

Jonas Rusten Wang

  

Sturla, IF

  145115      11:30:00   
  

  

Mads Lillevold

  

Kolbotn & Skimt OL

  116817      11:31:00   
  

  

Ivar Lindseth

  

Konnerud IL

  146569      11:32:00   
  

  

Ronny Nelson

  

Lardal OL

  141023      11:33:00   
  

  

Bjørn Nordvik

  

Kolbotn & Skimt OL

  78387      11:34:00   
  

  

Hans Lyder Haare

  

Konnerud IL

  126073      11:35:00   
 

Klasse: H21-AL

  

381

  

David Løver

  

Modum OL

  400119      11:55:00   
  

382

  

Einar Tommelstad

  

Ringerike OL

  128400      11:55:00   
  

383

  

Aleksei Aleksejonok

  

Modum OL

  125325      11:55:00   
  

384

  

Kristian Kullerud

  

Konnerud IL

  94059      11:55:00   
  

385

  

Hallvard Koren

  

Moss, OK

  84741      11:55:00   
  

386

  

Øystein Sørensen

  

Ås-UMB Orientering

  78373      11:55:00   
  

387

  

Karsten Alexander Kopland

  

Modum OL

  86835      11:55:00   
 

Klasse: H40

  

  

Roar Bye

  

Modum OL

  132381      11:00:00   
  

  

Bjørn Martini

  

Asker SK

  140992      11:01:00   
  

  

Lars D. Fjeldstad

  

Ringerike OL

  98502      11:02:00   
  

  

Espen Løe

  

Kongsberg OL

  76208      11:03:00   
  

  

Terje Næss

  

Fossum IF

  411516      11:04:00   
  

  

Bjørn Gulbrandsen

  

Asker SK

  89556      11:05:00   
  

  

Snorre Frydenlund

  

Sturla, IF

  119700      11:06:00   
  

  

Lars Granum

  

Oppsal IF

  400330      11:08:00   
  

  

Svein Nygård

  

Lillomarka OL

  89690      11:09:00   
  

  

Tommy Jauhojärvi

  

Asker SK

  485700      11:10:00   
  

  

Roar Grande

  

Kongsberg OL

  483342      11:11:00   
  

  

Håkon Løvli

  

Asker SK

  86544      11:12:00   
  

  

Øyvind Drage

  

Kongsberg OL

  86976      11:13:00   
  

  

Per Øivind Eger

  

Kongsberg OL

  86966      11:14:00   
  

  

Kristian Kihle

  

Ringerike OL

  79006      11:15:00   
  

  

Tibor Vári

  

Sturla, IF

  128429      11:16:00   
  

  

Terje Henriksen

  

Asker SK

  137023      11:17:00   
  

  

Kristian Kalager

  

Asker SK

  60802      11:18:00   
  

  

Guttorm L Egge

  

OSI Orientering

  81268      11:19:00   
  

  

Nils Inge Brurberg

  

Sturla, IF

  89058      11:20:00   
  

  

Jan Tore Henriksen

  

Heming/Njård OL

  111455      11:21:00   
  

  

Bengt Niklasson

  

Kolbotn & Skimt OL

  119607      11:22:00   
  

  

Jan Richard Eriksen

  

Asker SK

  129315      11:40:00   
 

Klasse: H50

  

  

Lars Wang

  

Sturla, IF

  145116      11:12:00   
  

  

Kjell Rønneberg

  

Røyken OL

  95270      11:13:00   
  

  

Geir Holm Gundersen

  

Sturla, IF

  402824      11:14:00   
  

  

Widar Trømborg

  

Sande Sportsklubb

  110595      11:15:00   
  

  

Hans-Ingar Sætra

  

Asker SK

  83150      11:16:00   
  

  

Morten Johannessen

  

Røyken OL

  144105      11:17:00   
  

  

Lars Hjermstad

  

Fossum IF

  98504      11:18:00   
  

  

Jan Morten Andersen

  

Sturla, IF

  67812      11:19:00   
  

  

Trond Rønneberg

  

Asker SK

  480482      11:20:00   
  

  

Øivind Myhre

  

Kongsberg OL

  91404      11:21:00   
  

  

Reidar Fossum

  

Asker SK

  60917      11:22:00   
  

  

Svein Larsen

  

Kongsberg OL

  400146      11:23:00   
  

  

Petter F. Johannessen

  

Sturla, IF

  111580      11:24:00   
  

  

Per Øhlckers

  

Tyrving, IL

  111585      11:25:00   
  

  

Jon Arvid Fossum

  

Asker SK

  404036      11:26:00   
  

  

Kjell Svanberg

  

Røyken OL

  145481      11:27:00   
  

  

Øyvind Gylver

  

Asker SK

  144695      11:28:00   
  

  

Per Kristian Ekeberg

  

Tyrving, IL

  401066      11:29:00   
  

  

Leif Roger Hultgreen

  

Ringerike OL

  78995      11:30:00   
  

  

Torgeir Strandhagen

  

Røyken OL

  483010      11:31:00   
  

  

Øyvind Hansen

  

Røyken OL

  144108      11:32:00   
  

  

Finn Bjørtuft

  

Kongsberg OL

  401608      11:33:00   
  

  

Frode Løset

  

Ringerike OL

  87533      11:34:00   
 

Klasse: H60

  

  

Georg Kapperud

  

Oppsal IF

  76156      11:30:00   
  

  

Per Dalheim

  

Konnerud IL

  111552      11:31:00   
  

  

György Horvati

  

Tyrving, IL

  87037      11:32:00   
  

  

Lasse Vråle

  

Sturla, IF

  90990      11:33:00   
  

  

Lars Martin Gjein

  

Stokke IL

  78778      11:34:00   
  

  

Jørgen Holmboe

  

Tyrving, IL

  118297      11:35:00   
  

  

Arne Lande

  

Bø OL

  94102      11:36:00   
  

  

Helge Revhaug

  

Ringerike OL

  87525      11:37:00   
  

  

Ivar Opsahl

  

Tyrving, IL

  403490      11:38:00   
  

  

Bjørn W. Ludvigsen

  

Sturla, IF

  401932      11:39:00   
  

  

Ivar Opsahl

  

Tyrving, IL

  96547      11:40:00   
  

  

Kjell Klokkerud

  

Eiker O-lag

  138620      11:41:00   
  

  

Gunnar Ringdal

  

Sandefjord TIF

  97970      11:42:00   
  

  

Helge Bjaaland

  

Heming/Njård OL

  403443      11:43:00   
 

Klasse: H70

  

  

Oddvar Rønnestad

  

Kongsberg OL

  78848      11:28:00   
  

  

Bjørn Gunnerød

  

Asker SK

  80545      11:30:00   
  

  

Tormod Høimyr

  

Sturla, IF

  79565      11:32:00   
  

  

Stein Tryti

  

Tønsberg og omegn, OL

  487965      11:44:00   

Antall deltagere: 297

Lierbygda O-lag